Pracovní Inzerát: Asistent/ka v IT firmě (Administrativa / Support)

Lokalita: Plzeň

O firmě:

Hledáme kreativního a ochotného pracovníka/ici, který/á bude poskytovat podporu našim klientům v rámci našich IT služeb. Jsme firma se sídlem v Plzni a specializujeme se na poskytování širokého spektra IT služeb a řešení pro naše klienty.Disponujeme nadprůměrným technickým zázemím a stále rosteme. Pro nové klienty potřebujeme zajistit dostatečnou podporu a servis.

Můžeš být i studentem/kou VŠ nebo mladý/á profesionál/ka. Pokud hledáš možnost rozšíření svých dovedností v dynamickém prostředí, máme pro tebe skvělou příležitost.

Náplň práce:

  • Administrativní činnosti – zpracování požadavků klientů a fakturace.
  • Poskytování podpory našim klientům – odpovídání na dotazy a řešení problémů.
  • Komunikace s našimi dodavateli a řízení projektů.
  • Možnost práce na dálku a flexibilní pracovní doba.
  • Tvorba nápověd a manuálů.
Požadujeme:
  • Výbornou znalost českého jazyka.
  • Základní znalost administrativních postupů.
  • Schopnost efektivně komunikovat s klienty a kolegy.
  • Aktivní přístup k řešení pracovních úkolů.
  • Ochotu se učit a rozvíjet dovednosti.
  • Vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti.
  • Průměrnou uživatelskou znalost práce s PC a MS Office (Word, Excel, Outlook).
Podle tvého zaměření a znalostí se nám hodí i přesah k:
  • Linux DevOps
  • Správce linux serverů
  • Technický support
  • Programátor PHP/MYSQL / Koder pro WordPress
  • Obchodník – prodej služeb
  • Ferda mravenec práce všeho druhu 🙂
Výhody:
  • Obchodní myšlení
  • Znalost WordPressu
  • Práce s OS Linux
  • Znalost principů fungování internetových služeb
Technologie, které u nás používáme:
  • OS Linux – Debian
  • Apache, Nginx, php, mysql
  • SSH, FTPs, sftp, rsync, scp
  • Ansible, KVM, LXC, Docker, Redis, Graylog
  • Confluence, Jira, Redmine
  • Aplikace WPCloud.cz
Co vám můžeme nabídnout:
  • Moderní pracovní prostředí v Plzni.
  • Klimatizované prostory.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Spolupráce s technologickými experty.
  • Bere se v úvahu nedostatek zkušeností – pokud něco neznáte, rádi vás naučíme.
Pokud jste motivovaní a chcete se stát součástí našeho týmu, pošlete nám svůj životopis na adresu.  Rádi uvítáme nového kolegu/yni, který/á s námi bude společně růst a dosahovat úspěchů.

Označení pracovního místa: Asistent/ka v IT firmě (Administrativa / Support)
Typ pracovního úvazku: Na domluvě – IČO
Místo výkonu práce: Plzeň, možnost práce na dálku po zapracování
Platové ohodnocení: Odpovídající dovednostem a zkušenostem
Termín nástupu: Ihned

Těšíme se na vaše životopisy a na osobní setkání s vámi!